Schema.org - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Locations
it: Posizioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
