Schema.org - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
