Schema.org - en to te translation catalogue (7 entries)

en: view
te: వీక్షించు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
