Schema.org - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Feed
cs: Zdroj

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
