Schema.org - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
