Schema.org - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
