Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: view
gu: જુઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
