Schema.org - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Recipes
ar: الوصفات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
