School Theme (2.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Highlighted
he: מובלט
