School Theme (2.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
