School Theme (2.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: School
ca: Escola

en: Highlighted
ca: Destacat
