School Theme (2.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Banner
et: Bänner

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
