School Theme (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Banner
ja: バナー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Instagram
ja: インスタグラム
