School Theme (2.1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen
