School Theme (2.1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Banner
ru: Баннер

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: School
ru: Школа

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.
