School Theme (2.1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Twitter
uk: Твітер

en: School
uk: Школа

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж
