School Theme (3.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Banner
be: Банэр

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
