School Theme (3.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Tabs
id: Tab

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
