School Theme (3.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
