School Theme (3.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
