School Theme (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Tabs
sk: Záložky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
