Static Content Iframe (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
