Static Content Iframe (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
