Static Content Iframe (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
