Static Content Iframe (2.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Base URI
hu: Alap URI

en: Static content
hu: Statikus tartalom

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
