Static Content Iframe (2.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
