Static Content Iframe (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
