Static Content Iframe (2.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
