Static Content Iframe (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
