Static Content Iframe (2.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
