Static Content Iframe (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Static content
bg: Статично съдържание
