Static Content Iframe (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
