Static Content Iframe (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen
