Static Content Iframe (2.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis
