Static Content Iframe (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Static content
da: Statisk indhold

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
