Static Content Iframe (2.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra
