Static Content Iframe (2.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
