Static Content Iframe (2.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
