Static Content Iframe (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Autoheight
fi: Automaattinen korkeus
