Static Content Iframe (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Static content
fr: Contenu statique

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Autoheight
fr: Hauteur automatique

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
