Static Content Iframe (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe
