Static Content Iframe (2.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
