Static Content Iframe (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
