Static Content Iframe (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
