Static Content Iframe (2.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Static content
ja: 静的コンテンツ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
