Static Content Iframe (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
