Static Content Iframe (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі
