Static Content Iframe (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
