Static Content Iframe (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
