Static Content Iframe (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
